Languages
 
Trzy pierwsze lekcje gry na wiolonczeli gratis!
Trzy pierwsze lekcje gry na wiolonczeli gratis!

Cześć!

Cieszymy się że zaciekawił Cię ten wpis, jeśli jesteś początkującym muzykiem i pragniesz rozpocząć swoją przygodę z wiolonczelą to ta promocja jest właśnie dla Ciebie. Dokładnie wiemy czego potrzeba na początkowym etapie nauki gry. Potrzeba dobrego nauczyciela, osoby która wprowadzi Cię w ten świat i pokaże jak zrobić pierwsze kroki. Z dobrym nauczycielem twoja nauka nabierze rozpędu i będzie o wiele przyjemniejsza i efektywna. Dlatego przygotowaliśmy specjalny program w dzięki któremu gdy zdecydujesz się na zakup swojej pierwszej wiolonczeli otrzymasz od nas voucher na trzy pierwsze lekcje u wybranego przez siebie nauczyciela. Gorąco wierzymy że taka możliwość spowoduje o wiele lepszy start z cudownym instrumentem jakim jest wiolonczela. Zasady oferty są niezwykle proste:

1 - Kupujesz nową wiolonczele Appassionato w dowolnym rozmiarze - Link do instrumentów

2 - Odbierasz mailowo voucher na trzy pierwsze darmowe lekcje.

3 - Wybierasz nauczyciela do lekcji stacjonarnych lub online z listy poniżej.

4 - Rozpoczynasz lekcje w uzgodnionym z nauczycielem terminie.

 

Nauczyciele w programie:

Jakub Lesiak -

Muzyka zajmuje ważne miejsce w jego życiu od najmłodszych lat. Już jako dziecko dawał wiele koncertów. W trakcie swojej edukacji uczył się grać nie tylko na wiolonczeli, ale również na gitarze i fortepianie. Doświadczenie wyciągnięte z pozostałych dwóch instrumentów pozwoliło mu na jeszcze większe poszerzenie horyzontów w grze na wiolonczeli. W trakcie swojej edukacji muzycznej kształcił się pod kierunkiem wybitnych wiolonczelistów. Studia magisterskie ukończył w klasie prof. Marcina Zdunika i mgr Macieja Kułakowskiego, natomiast studia licencjackie w klasie prof. Andrzeja Bauera, dr hab. Bartosza Koziaka i mgr Magdaleny Bojanowicz-Koziak. Dodatkowo swoje umiejętności rozwijał w trakcie kursów mistrzowskich pod okiem takich wiolonczelistów jak: Pieter Wispelwey, Julius Berger, Gabriel Schwabe, Stefan Popov czy Kazimierz Michalik. Występował w wielu salach koncertowych w Polsce, Belgii, Niemczech, Szwecji i na Ukrainie. Oprócz koncertowania z repertuarem typowo wiolonczelowym istotną rolę w jego życiu odgrywa improwizacja klasyczna i jazzowa, aranżowanie utworów oraz komponowanie.

W nauczaniu przywiązuje dużą wagę do stworzenia przyjaznej i motywującej atmosfery. Dzięki bogatemu doświadczeniu pedagogicznemu, które zaczął nabywać już w liceum wie, jak przekazać swoje umiejętności początkującym oraz bardziej zaawansowanym wiolonczelistom. Szczególnie istotne w jego pracy z uczniami jest pobudzanie kreatywności i swobody przy instrumencie. Posiada uprawnienia pedagogiczne.

Zajęcia prowadzone są stacjonarnie w Pruszkowie lub Warszawie. Jest także możliwość lekcji online.

Nr kontaktowy: 666-104-875

 

Małgorzata Wójcicka -

Zapraszam serdecznie na moje lekcje!
Jestem magistrem sztuki muzycznej z doświadczeniem na wielu dużych scenach w Europie. Pomogę Ci odkryć świat muzyki poważnej i rozrywkowej nawet jeśli to Twoje pierwsze spotkanie z muzyką. Dostosujemy tempo nauki do Twoich potrzeb w fajnej atmosferze. 
Uczę od wielu lat, a moi uczniowie z przyjemnością muzykują i odnoszą sukcesy w konkursach wiolonczelowych. Zróbmy razem pierwszy krok w muzyczny świat! ;) 
Małgorzata Wójcicka (Warszawa) tel. 793659494
 
Zuzanna Pocztowska - 
Jestem studentką drugiego roku wiolonczeli w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. 
Od ponad trzech lat udzielam prywatnych lekcji i pomocy osobom (głównie dzieciom),
które dopiero zaczynają swoją przygodę z wiolonczelą, oraz na późniejszym etapie - chcą rozwijać swoje umiejętności techniczne i wrażliwość muzyczną;
pomagam także w codziennym ćwiczeniu, by było ono jak najbardziej efektywne, pozostając przyjemnym 🙂
Zajęcia odbywają się w formie online lub na terenie Bydgoszczy (Śródmieście). Zachęcam do kontaktu i rozpoczęcia wspaniałej przygody z wiolonczelą! nr kontaktowy: 530919365
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl