Dlaczego dokonywać zakupów na sklepie internetowym a nie innych kanałach sprzedaży?
Dlaczego dokonywać zakupów na sklepie internetowym a nie innych kanałach sprzedaży?

Zdajemy sobie sprawę że niniejszy wpis może mieć nieco kontrowersyjny wydźwięk. Jednak chcielibyśmy przedstawić Państwu - naszym klientom obiektywne korzyści z zakupów w naszym sklepie internetowym w odniesieniu do zakupów dokonywanych w innych kanałach sprzedaży. Zależy nam abyście Państwo byli w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z nami dlatego chcemy opowiedzieć o naszej polityce cenowej i wyjaśnić skąd biorą się tak duże różnice w cenach naszych produktów oferowanych w sklepie internetowym i allegro.

Warto zacząć od wysokości prowizji allegro, to coś z czego wielu klientów nie zdaje sobie sprawy. Zaprezentujemy Państwu na przykładzie jak wiele trzeba dopłacić aby zakupić produkt na serwisie Allegro. Posłużymy się oficjalnym kalkulatorem wysokości prowizji dostępnym na serwisie.

Przykład:

Futerał skrzypcowy o wartości 1000zł

Sprzedaż takiego produktu na allegro wymaga uiszczenia opłaty w wysokości 100zł.

Łatwo więc policzyć że 1/10 ceny finalnej produktu jest odprowadzana do serwisu.

Polityka cenowa naszego sklepu internetowego polega w dużej mierze na tym że mogą Państwo kupować produkty bez żadnej dodatkowej prowizji. Ceny w naszym sklepie internetowym są średnio o 5% niższe niż na allegro.

Zatem pierwszą ważną korzyścią zakupów w sklepie internetowym jest cena.

Kolejnym ważnym aspektem na który uwagę zwraca wielu klientów jest dostępność produktów i czas wysyłki. Gwarantujemy Państwu że zarówno czas realizacji zamówienia jak i standard obsługi jest na takim samym poziomie a może nawet wyższym :)

Dokładamy wszelkich starań abyście byli w 100% zadowoleni z obsługi w naszym sklepie internetowym. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno pod numerem telefonu dostępnym w zakładce kontakt jak i mailowym biuro@poludniowelutnictwo.pl

Druga korzyść - najwyższy standard obsługi.

Przy standardzie obsługi możemy się na chwilkę zatrzymać. Serwisy aukcyjne chwalą się że gwarantują "pewność" transakcji i w jakiś sposób odpowiadają za Państwa zakupy. Prawdą jest jednak że zarówno serwisy aukcyjne jak i sklepy internetowe obowiązuje to samo prawo zakupów konsumenckich. W obu przypadkach w mogą Państwo zwrócić się o pomoc do urzędów odpowiadających za prawo konsumenta i zarówno przy zakupach w serwisach aukcyjnych i sklepach internetowych są Państwo tak samo poważnie traktowani. Z punktu widzenia bezpieczeństwa zakupów nie ma różnicy miejsce zakupu. Ważne jednak aby sprawdzać czy firma z internetu istnieje w rzeczywistości. Południowe Lutnictwo to firma z wieloletnią tradycją. Posiadamy punkt stacjonarny i bardzo chętnie zapraszamy Państwa w odwiedziny. Pracujemy na naszą renomę i zaufało nam już setki zadowolonych klientów. Fakt ten mogą poświadczyć chociażby oceny na facebooku lub w google.

Trzecia korzyść - bezpieczeństwo zakupów.

Wracając na chwile do kwestii cen, warto wspomnieć o fakcie że gdy wystawiamy naszą ofertę w serwisie aukcyjnym nie podlega ona negocjacji. Cena jest konkretna i wyznaczona z góry. W naszym sklepie stosujemy możliwość negocjacji cen lub tworzenia pakietów. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji i mogą stworzyć dowolnie skonfigurowane zestawy z dodatkowymi rabatami. Daje to Państwu nieograniczoną możliwość negocjacji :)

Czwarta korzyść - elastyczność zakupów.

I ostatnia kwestia, formy płatności i metody dostawy. W naszym sklepie internetowym wprowadziliśmy te same sposoby płatności i dostawy. Mogą Państwo wybrać wysyłkę kurierską lub paczkomaty. Płatności można dokonać w najwygodniejszy sposób taki jak: płatność szybkim przelewem, blikiem, kartą płatniczą, za pobraniem. Jedyną różnicą jest fakt że jedynie na sklepie internetowym oferujemy Państwu darmową wysyłkę już od 150 zł!

Piąta korzyść - formy dostawy, płatności i darmowa dostawa.

Podsumowując, dziękujemy że jesteście z nami, jesteśmy dumni mogąc z Państwem współpracować i oferować Państwu najlepsze rozwiązania. Ciągle jednak chcemy się rozwijać dlatego pozostajemy otwarci na Państwa uwagi. Jeśli jest cokolwiek co musimy zmienić aby Państwa kolejny zakup odbył się w naszym sklepie internetowym prosimy o kontakt i przekazanie nam swoich sugestii.

Pozdrawiamy :)

Zespół Południowego Lutnictwa

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl